Glam..Glow..Sparkle

Glam..Glow..Sparkle
Glam..Glow..Sparkle

24 Eylül 2016 Cumartesi

Essie | Clambake Oje

Günaydın tekrar :P

Bugünün ikinci yazısı nar çiçeği renginde bir oje.

Essie - ClambakeEssie ojelerden artık bahsederek sizi de sıkmak istemiyorum. Sadece renk skalasının oldukça geniş olduğunu, içeriğinde zararlı kimyasallar barındırmadığını, oldukça kalıcı ve kaliteli olduklarını söyleyebilirim. Bu sebepten geçtiğimiz yıl ülkemizden çekilmeleri çok üzücü oldu!


Aşağıdaki fotoğraflarda tırnaklarımda iki kat uygulanmış hali var!  Bu ojenin yapısı oldukça şeffaf, üçüncü katı sürseniz ona da izin verir yani. Ben biraz şurada yazdığım Dior - Trafalgar ojeye benzettim yapısını. Ama sürümü sorunsuz, hata kaldıran, kalıcılığı harika ve parlaklıklığı da müthiş bir oje!

Daha fazla konuşmadan fotoğraflarla yazımı noktalayım :)
Renk tam anlamıyla yazlık, müthiş bir renk, insanın içini ısıtıyor cıvıl cıvıl. Eğer Essie ojelere bir yerlerde rastlarsanız bu renge de bakmanızı tavsiye ederim!

Ve sanırım bu yazım, Eylül ayı için son yazımdı, yarın çıkacağım Yunanistan yolcuğuluğunda yanıma laptop almayacağım için bugünü iki yazıyla kapatıp bir de dün akşam güneş batarken çektiğim Alanya'da güzel bir gün batımı fotoğrafı ile veda edeyim!

Yaz bitti..

fotoğraf: https://www.instagram.com/selenes/

Herkese sevgiler :)
xoxo

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder